83 82 59
MÜZİK KUTUSU
İÇERİK ARAMA
BİLET SATIŞ
MyBilet
Dost Kitapevi : 0312 417 29 01
CSO Gise : 0312 309 13 43 / 201
Orkestra Üyeleri

DEVLET SANATÇILARI

GÜLSİN ONAY
GÜLSİN ONAY
Devlet Sanatçısı "Piyano"
HÜSEYİN SERMET
HÜSEYİN SERMET
Devlet Sanatçısı "Piyano"
İSMAİL AŞAN
İSMAİL AŞAN
Devlet Sanatçısı "Keman"
TUNÇ ÜNVER
TUNÇ ÜNVER
Devlet Sanatçısı "Keman"
ÇAĞIL YÜCELEN
ÇAĞIL YÜCELEN
Solist Sanatçı

1. KEMAN

BİLGEHAN ERTEN
BİLGEHAN ERTEN
Konzertmaister Yrd.
MENEVŞE AYDOĞDU
MENEVŞE AYDOĞDU
Konzertmaister Yrd.
JÜLİDE YALÇIN DİTTGEN
JÜLİDE YALÇIN DİTTGEN
Konzertmaister Yrd.
ESRA GÖKOĞLU
ESRA GÖKOĞLU
1.Derece Keman Üyesi
İNCİ KAVRUK
İNCİ KAVRUK
1.Derece Keman Üyesi
DEMET EMEKLİ
DEMET EMEKLİ
1.Derece Keman Üyesi
METE YALÇIN
METE YALÇIN
1.Derece Keman Üyesi
ÖZGÜR BALKIZ
ÖZGÜR BALKIZ
1.Derece Keman Üyesi
LEVENT KARDAŞ
LEVENT KARDAŞ
1.Derece Keman Üyesi
DERYA BOZOK
DERYA BOZOK
1.Derece Keman Üyesi
AHMET ÜNAL
AHMET ÜNAL
1.Derece Keman Üyesi
HÜSEYİN ULUTAŞ
HÜSEYİN ULUTAŞ
1.Keman
HASAN NİYAZİ TURA
HASAN NİYAZİ TURA
1.Keman
NURPERİ YÜCESOY
NURPERİ YÜCESOY
1.Keman
GÜLÜMSER GİZEM AYTÜRE
GÜLÜMSER GİZEM AYTÜRE
1.Keman

2. KEMAN

TANGÖR ERTAŞ
TANGÖR ERTAŞ
Grup Şefi
ZEYNEP ERKAN ARAN
ZEYNEP ERKAN ARAN
1.Derece Keman Üyesi
SERDAR LEBLEBİCİOĞLU
SERDAR LEBLEBİCİOĞLU
1.Derece Keman Üyesi
TUĞBA TAMER TÜRELİ
TUĞBA TAMER TÜRELİ
1.Derece Keman Üyesi
EBRU TAMER
EBRU TAMER
1.Derece Keman Üyesi
YEŞİM TİRBEN
YEŞİM TİRBEN
-
ÖZLEM HAZNEDAROĞLU
ÖZLEM HAZNEDAROĞLU
-
NESLİHAN ERTEN
NESLİHAN ERTEN
-
EZGİ SAVAŞÇI
EZGİ SAVAŞÇI
-
AYDIN ÖZKÖK
AYDIN ÖZKÖK
-
ÖZGECAN GÜNOZ KIZILAY
ÖZGECAN GÜNOZ KIZILAY
-
NİHAT AĞDAÇ
NİHAT AĞDAÇ
-
ELİF NAYMAN
ELİF NAYMAN
-
NEVZAT KALENDER
NEVZAT KALENDER
-

VİYOLA

SELİM ÖĞÜT
SELİM ÖĞÜT
-
SİBEL ŞENTİN
SİBEL ŞENTİN
-
SERPİL BEŞLİ
SERPİL BEŞLİ
-
TEZER BORAN
TEZER BORAN
-
MURAT CANGAL
MURAT CANGAL
-
BARIŞ ULUÇINAR
BARIŞ ULUÇINAR
-
ARTEMİS BALKIZ
ARTEMİS BALKIZ
-
OPAL BEŞLİ
OPAL BEŞLİ
-
BAHADIR BAŞABAK
BAHADIR BAŞABAK
-
SEVCAN AYDIN
SEVCAN AYDIN
-

VİYOLONSEL

OĞUZHAN KAVRUK
OĞUZHAN KAVRUK
Cello Solisti
TUFAN TOLGA
TUFAN TOLGA
-
ZEYNEP ALNIAÇIK ULUTAŞ
ZEYNEP ALNIAÇIK ULUTAŞ
-
PERVİN SUNGAR
PERVİN SUNGAR
-
ERTUĞRUL TANCA
ERTUĞRUL TANCA
-
ŞİNASİ ÇİLDEN
ŞİNASİ ÇİLDEN
-
ÇAĞLA BİLGİN
ÇAĞLA BİLGİN
-
ERKAN ÖZBEK
ERKAN ÖZBEK
-
ONUR ŞENLER
ONUR ŞENLER
-
KÖKLÜ YİĞİT TAN
KÖKLÜ YİĞİT TAN
-
İBRAHİM AYDOĞDU
İBRAHİM AYDOĞDU
-
YAZ IRMAK
YAZ IRMAK
-

KONTRABAS

TAYFUN TÜMER
TAYFUN TÜMER
Grup Şefi
AYLİN ÇINAR
AYLİN ÇINAR
-
MEHMET SÖNMEZ
MEHMET SÖNMEZ
-
OĞUZ UÇARCI
OĞUZ UÇARCI
-
ARİF ÜNAL
ARİF ÜNAL
-
UMUR KOÇAN
UMUR KOÇAN
-
HACER ÖZLÜ
HACER ÖZLÜ
-

FLÜT

A.AYCAN SANCAR
A.AYCAN SANCAR
Grup Şefi
SONGÜL ÖZDEMİR
SONGÜL ÖZDEMİR
Grup Şef Yrd.
R.ALTAN KALMUKOĞLU
R.ALTAN KALMUKOĞLU
-
ÇAĞLAYAN BARBAROS
ÇAĞLAYAN BARBAROS
-
ÇINAR TURKAN
ÇINAR TURKAN
-

OBUA

SEDAT CİVELEK
SEDAT CİVELEK
Grup Şef Yrd.
GÜZİN BİLGEN
GÜZİN BİLGEN
-
KAAN CİVELEK
KAAN CİVELEK
-

KLARİNET

BÜLENT CİVELEK
BÜLENT CİVELEK
Grup Şefi
ATİLLA ŞENTİN
ATİLLA ŞENTİN
Grup Şef Yrd.
FETHİ GÜNÇER
FETHİ GÜNÇER
-
ORÇUN CİVELEK
ORÇUN CİVELEK
-

FAGOT

TAHSİN ARSLAN
TAHSİN ARSLAN
Grup Şefi
HÜSEYİN ERTUĞ
HÜSEYİN ERTUĞ
-
YAMAN NURİ İRUN
YAMAN NURİ İRUN
-
GÖKÇEN GİRİCİ
GÖKÇEN GİRİCİ
-

KORNO

FAZLI ARSLAN
FAZLI ARSLAN
Grup Şef Yrd.
ERSUN PARLAKGÖZ
ERSUN PARLAKGÖZ
-
BEKİR ÇAMCI
BEKİR ÇAMCI
-
MUSTAFA KOFALI
MUSTAFA KOFALI
-
UTKU ÜNAL
UTKU ÜNAL
-
SERHAT ÇALIŞKAN
SERHAT ÇALIŞKAN
-

TROMPET

ADNAN YILDIRIM
ADNAN YILDIRIM
Grup Şefi
CEM SEVGİ
CEM SEVGİ
-
KUTAY MAKTAY
KUTAY MAKTAY
-
ONUR SEVGİ
ONUR SEVGİ
-

TROMBON

AHMET YALDIZ
AHMET YALDIZ
Grup Şef Yrd.
NUMAN IRMAK
NUMAN IRMAK
-
EKİN ETİ
EKİN ETİ
-

TUBA

GURUR KARADAĞ
GURUR KARADAĞ
-

TİMPANİ

DİNÇER ÖZER
DİNÇER ÖZER
Grup Şef Yrd.

ARP

ÇAĞATAY AKYOL
ÇAĞATAY AKYOL
Grup Şefi

VURMALI ÇALGILAR

MARAL MARLALI
MARAL MARLALI
-
FUAT TURAN
FUAT TURAN
-
HAKAN YAĞUŞ
HAKAN YAĞUŞ
-
CAN KIYICI
CAN KIYICI
-

NOTİST

KADİR REMZİ ERTEN
KADİR REMZİ ERTEN
Notist

LUTHİYE

İKRAM ÇAYIR
İKRAM ÇAYIR
Luthiye
DURSUN ŞAHİN
DURSUN ŞAHİN
Luthiye

ORKESTRA ÇALIŞANLARI

Ahmet TANRIVERDİ
Ahmet TANRIVERDİ
Muhasebe
Levent DEMİRCİ
Levent DEMİRCİ
Halkla İlişkiler
İsmail CANPOLAT
İsmail CANPOLAT
İç Hizmetler
Aysel AKKOÇ
Aysel AKKOÇ
Kütüphane
Dilek TEHCİ
Dilek TEHCİ
Özlük
Sinem Gülçin KORKUT
Sinem Gülçin KORKUT
Mütercim
Yasemin ÇELİK
Yasemin ÇELİK
Mütercim
Coşkun EGE
Coşkun EGE
Ayniyat-Gişe
Yüksel GÜRER
Yüksel GÜRER
Program-Tasarım
Cemile AŞÇI
Cemile AŞÇI
Sekreter
Arif ÜLKER
Arif ÜLKER
Protokol
Recep ÇİÇEKCİ
Recep ÇİÇEKCİ
Teknisyen
Aziz ÜNAL
Aziz ÜNAL
Teknisyen
Necati DOĞRU
Necati DOĞRU
Teknisyen
Faruk KARAKUŞ
Faruk KARAKUŞ
Teknisyen
Bayram YILDIZ
Bayram YILDIZ
Teknisyen
Abdurrahman KARACAOĞLU
Abdurrahman KARACAOĞLU
Sahne Hizmetleri
Veli AKTAŞ
Veli AKTAŞ
Sahne Hizmetleri
SPONSORLAR
Doğuş Grubu
CSO
Diğer Sponsor
Limak Holding Pet Holding xxx Radyo İlef Bahçeşehir Koleji Nurol Holding Türkiye Filarmoni Derneği